Kadın olmak istiyorum

Erkeğim ama her zaman kadın olarak doğmak istedim. Bu benim için sadece eğlence meselesi, kendimi kadın gibi hissetmiyorum fakat kadın olmanın nasıl bir duygu olduğunu merak ettiğim için kadın olmak istiyorum.

kadin olmak istiyorum

Köpek seven kız tatlılığı

Köpek seven kızlar her zaman gözüm de çok tatlı geldiler. Sizce de öyle mi?

kopek seven kiz

Erkeklerin kadınların yanında küfretmesi

Ya arkadaş artık şu kadınların yanında küfür etmeyi bırakın. Erkeklerin kadınlara yaptığı en büyük saygısızlık bu bence. Öyle erkelerin ağzını burnunu kırasım geliyor.

kufur eden erkek

Ailem Beni Ankara'da Sanıyor

Ailem okul için Ankara'da olduğumu sanıyor fakat ben şuan İzmir şehrinde takılıyorum.

izmir ankara itiraf aile sehir

En mutlu olduğunuz an ne zamandı?

Sizi ömrünüz boyunca mutlu eden bir anı söyleyin

mutluluk

Kız kardeşimin pantolonunu giydim

Pantolonlarımın kirli olduğunu görünce kız kardeşimin pantolonunu giydim, kızı andırmıyordu ama dikkat edince anlaşılıyordu.

Mağazadan para ödemeden çıktım

İtiraf ediyorum, ismini vermek istemediğim bir mağazada ki bir ürünü kaldırdım (Şapka) kafama taktım, aldığım eşyaların ücretini ödedikten sonra marketten çıktım ve eve gelince başımda bir adet şapka olduğunu fark ettim. Şimdi ben hırsız mıyım bilmiyorum, birazda vicdan yapıyorum.

Durduk yere ağlattığım kız çocuğu

Otobüs durağında çocuğu ile bekleyen kadın, elinde ki çöpü atmak için kızı bana emanet edip yaklaşık bir metre kadar uzaklaştı, ben de kıza, "Annen gitti, bir daha gelmeyecek," dedim annesi gelse bile ağlamaya devam etti. Çok PİŞMANIM.

anne cocuk itiraf

Balıklarımın kuyruğunu kestim

Kimse saçma sapan duyar kasmasın öncelikle bunu söylemek istiyorum çünkü ben bunu yaptığımda 5 yaşındaydım, bir gün annemin saçlarını kestiğini gördüm. Balığın kuyruğunu onların saçı olarak biliyordum ve kuyruklarını kestim. Geri uzayacaklarını sandım.

Eşimden ayrılmak istiyorum

Severek evlendiğim bir kadın ve ben ondan anormal bir şekilde ayrılmak istiyorum. Ne yapacağıma bilmiyorum, üstelik beni hala çok seviyor gibi gözüküyor. Keşke burda itiraf ettiğim gibi eşime de itiraf edebilsem.

es

Öğrencilerime bilerek düşün not veriyordum

Matematik öğretmeniyim, sevmediğim öğrencilerin notunu düşük veriyordum, yazılı sınavlarında doğru olan bazı soruların üstüne çiziyordum.

ogretmen okul

Şuan kullandığınız telefon hakkında

Şuan kullandığını telefon hakkında ne düşünüyorsunuz?

telefon bilgi

Türkiye hakkında görüşünüz nedir?

Yazacak olan arkadaşlara rica olunur, kesinlikle isim falan vermeyin. Kendisini bir yabancı olarak düşünün ve Türkiye hakkında görüşünüzü söyleyin

Her şeyi abartan kız tipi

Çevrenizde olmaması mümkün değil ama ben yine de açıklayayım, hani şu her şeye, “Ayyyy, oyyyy” diyen kızlar var ya tam olarak ondan bahsediyorum işte.

Beyaz renk neden çok masum duruyor?

Oldu bitti herkesin gözünde beyaz rengi masumdur? Peki ya neden?

beyaz renkler beyaz-renk